Teamindeling Najaarscompetitie 2017 Senioren & Jeugd

De teams voor de najaarscompetitie zijn bekend. Voor de specifieke teaminformatie en het wedstrijdprogramma, klik hier. Let wel: je moet dan wel ingelogd zijn om dit te kunnen bekijken.

 

SENIORENTEAMS (aanvoerders met @ aangegeven)
Dames dubbel 17+ (4DD) - donderdag 32e klasse, team 1, afd. 3296
Marieke van Blokland - Verhaar @
Nathalie du Bruin
Caroline Dorrestijn
Karina Johannes
Lavineke van der Meulen
Heidi Sonneborn
 
Dames dubbel 50+ (4DD) - vrijdag 2e klasse, team 1, afd. 3463
Inge Baks
Rita Broere @
Inge Pronk
Anita Roschar
Margreet van Schalkwijk
Klazien Streurman
 
Dames dubbel 17+ (4DD) - vrijdagavond 2e klasse, team 1, afd. 3574
Margriet de Boer
AnneMarieke Gottmer @
Florence Molster
Froukje Remmers
Heleen van Straten
Mischa Wessel
 
Dames dubbel 17+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 2, afd. 3646
Toke van der Haagen
Margriet Kleemans @
Karoline Kromkamp
Mascha Los-Kloosterman
Loes Ponsioen
Chris Potter
Marije Ten Wolde
 
Dames dubbel 17+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 3, afd. 3645
Leonie Aalders @
Marjolein Bogaard-Maats
Wah-Chi Cheung
Linda Hoogenhout
Eva Jonker
Yvonne Steens-Versluis
Mahra Verburg
 
Dames dubbel 17+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 4, afd. 3644
Eva Favié @
Marijke Groener
Susan van Hasselt
Kristel Hoek-Crommentuijn
Martine Koomen
Leonie Kroon
Bianca Schurmann
Marie-Julie Talens
 
Dames dubbel 35+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 1, afd. 3887
Mirjam Bach
Lillian Blom @
Frédérique Haanen
Christel Kooyman-van Loo
Anke Montauban van Swijndregt
Ilse Post
Annelies Thies
 
Dames dubbel 35+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 2, afd. 3888
Lida Degen- v.Schaik
Ria Fhijnbeen @
Gerda de Groene
Ingrid van Kats - Harmse
Anneke Pouw
Jose Schootemeijer-Hendrikx
 
Dames dubbel 35+ (4DD) - vrijdagavond 3e klasse, team 3, afd. 3883
Katja van Dalen
Tanja de Haan
Marry Jansen-Kin
Esther Kleij
Brenda Koopman
Marit Zwaard-Janssen @
 
Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - vrijdagavond 2e klasse, team 1, afd. 696
Ilona Donkervoort @
David Gans
Danielle Janssen
Alfred Meijvogel
Tanja Niessen-van Der Zwan
Ben Pieters
Nancy Westenbrink
 
Heren dubbel 17+ (4HD) - vrijdagavond 1e klasse, team 1, afd. 2026
Rob Besseling @
Rene van Eeken
Onno van Grondelle
Rutger Nijholt
Ids Pultrum
Reinier Steens
 
Heren dubbel 17+ (4HD) - vrijdagavond 2e klasse, team 2, afd. 2066
Arjan Brokkaar
Sven Hillecamp
Sander Klappers
Hans Ravesloot
Sietze van Seijen
Jan-Willem Veenman @
 
Heren dubbel 35+ (4HD) - vrijdagavond 3e klasse, team 1, afd. 2365
Jan Duijsens
Luc Houben
Peter de Kamper
Eric Palinckx @
Nico Uijterwaal
Jan van Wees
 
Heren dubbel 35+ (4HD) - vrijdagavond 3e klasse, team 2, afd. 2366
Peter Coster @
Paul Emmerik
Peter Miltenburg
Albert van Nie
Art Olender
Job Schouten
Peter Schreuder
Nick de Snoo
 
Dames 17+ (2DE-3DD) - zaterdag 3e klasse, team 1, afd. 2632
Jane Coerts
Wilma Coster-Bon
Kim Gombert
Karin Heij - Van Dijk
Monique Koks
Linda van Valkenburg @
 
Dames 17+ (2DE-3DD) - zaterdag 4e klasse, team 2, afd. 2663
Nathal Bakker
Janny Brienen
Marije Ebbens @
Jacqueline Gevaert
Clara de Graaf
Frouke Horstmann
Mariette van der Velden - Roesink
 
Dames dubbel 17+ (4DD) - zaterdag 3e klasse, team 2, afd. 2825
Yolanda Baas
Inge de By- Alberts
Anny Fiege @
Anita Pouw
 
Gemengd dubbel 17+ (DD-HD-2GD) - zaterdag 2e klasse, team 1, afd. 263
Katja Buijs
Liesbeth van Dijk
Dirk Jan Ouwehand
Miranda Peters-Kooiman @
Arjan Schapers
Ronald Schmitz
 
Heren 17+ (4HE-2HD) - zaterdag 1e klasse, team 2, afd. 1174
Pieter 't Hart
Pieter Heij @
Jorrit Hertsenberg
Ronald Kooyman
Steven Van der Weijden
 
Heren dubbel 17+ (4HD) - zaterdag 2e klasse, team 1, afd. 1450
Otto de Bont
Daniel Carter
Maarten van Hoorn
Ronald Lindhout
Kim van Moort
Jan Pel @
 
Dames 35+ (2DE-3DD) - zondag open klasse, team 1, afd. 3004
Monique v/d Brink-Lambregts
Anjo Heijman
Manja Kind
Lioba Loman @
Tamara Smit
Agnes van Tulder
 
Dames (4DE-2DD) - zondag 4e klasse, team 1, afd. 2957
Celine van Doorn @
Noor Jansen Van Velsen
Britt Vlastra
Nikki Werneke
 
Dames (4DE-2DD) - zondag 4e klasse, team 2, afd. 2956
Brigitte Bancken
Saskia Bouma
Ingrid Dignum
Sabine Palinckx-Nijhuis @
Mirjan Schapers - Rakers
Esther Horstmann-Keijser
Nanda Slangen
 
Dames (4DE-2DD) - zondag 4e klasse, team 3, afd. 2958
Catherine Apotheker
Anke Bellack
Mirjam Bos @
Nicole Engel
Anneke Holtslag - v.d. Kooi
Daniela Thakkar
 
Heren 35+ (2HE-3HD) - zondag open klasse, team 1, afd. 1606
Rene van Eeken @
Onno van Grondelle
Ronald Lindhout
Thijs de Melker
Frank van Valkenburg
Jeroen de Waard
 
Heren 35+ (2HE-3HD) - zondag open klasse, team 2, afd. 1605
Norbert Cappetti
Willem van Duuren
Roderick van der Haagen
Jan Willem Hofstee
Richard Koopman
John Schrijver @
Niels Tromp
 
reserves/invallers
Ronald Coenen (8/8)
Leon Damsma (8/8)
Alexander van Noort (8/8)
Herman van Schaick (7/7)
Frederiek Bouwmans (9/9)
Marlies van Ham (8/7)
Mascha Leferink - Smulders (8/8)
Mariolein van der Plas (8/8)
 
TEAMS JEUGD (aanvoerders met @ aangegeven)
Zondag jongens 11 t/m 17 (2e klasse) Abcoude 1 - afdeling 5328
Binc Hertsenberg
Tom van Valkenburg
Ole van Blokland
Thijmen Wessel @
 
Zondag jongens 10 t/m 14 (2e klasse) Abcoude 1 - afdeling 5259
Jilles Leferink
Joost Boontje @
Thijmen de Kamper
Tycho Ouwehand
Tom Schapers
Kai Leferink
 
Zondag jongens 10 t/m 14 (2e klasse) Abcoude 2 - afdeling 5258
Lucas Uijterwaal
Sil Veldman
Mick Veldman
David van Gelder
Okker Hillen
Tommy Lindberg
Tom van Wiltenburg @
 
Zondag meijses 10 t/m 14 (2e klasse) Abcoude 1 - afdeling 5437
Eef Kabalt @
Veronique Roos
Elise Roos
Milou Brinkhof
Eva van Valkenburg
 
Zondag Meisjes 11 t/m 17 (3e klasse) Abcoude 1 - afdeling 7059
Marilene Schellekens
Nathalie Haanen
Jamila Koopman
Bloeme Hillen
Sophie Habing
Daphne Kolenberg @
Simone van der Velde
 
reserves/invallers
Sjoerd Takken
Tom Jansen
Daan van Poppel
Koen van Poppel
Timo Trechsel
Jonah Gans
Roel Schapers
Gip Ghijsels
Nieuws overzicht